A MY GRAMY DALEJ…

 • AUTHOR: // CATEGORY: Przemyslenia

  Możliwość komentowania A my gramy dalej… została wyłączona

  …jak to śpiewał Grzegorz Ciechowski. I to chyba się nie zmieni nigdy. Chyba że autor piszący te słowa umrze, co mu się przypadkiem zdarzyło już w tym roku. Ale co tam, skupmy się na pozytywach.
  Witam serdecznie na stronie podcastu Nie Tylko Dla Orłów. Kolejny sezon, kolejne wyzwania i jak widzieliście i słyszeliście kolejna długa przerwa. Ale w odcinku pierwszym wszystko się wyjaśni, czyli Redaktor powie co i jak, i dlaczego.

  Powrót. Po raz kolejny po przerwie. Nie może być inaczej. Trzeba, a może innymi słowami: należy wracać do tego co się lubię najbardziej. Bo podcast to jak narkotyk, i choć przyjmuje go coraz mniej od innych osób, chyba że dobrze zrobiony i z niezłym kopem – to wtedy biorę wszystko.

  Zatem sezon ósmy, zaczynam dziewiąty rok. I co więcej napisać. Wygadam się pewnie w pierwszym odcinku, ale powiem tylko że polski podcast autorski, od którego wszystko się zaczęło, zdycha i w zasadzie prawie go nie ma. Rapem na palcach jednej ręki można policzyć wartościowe projekty, które da się słuchać, które jeszcze istnieją. Zatem motto na ten rok to powrót do korzeni i więcej autorefleksji. Trzeba reaktywować najlepsze strony polskiego podcastingu.
  Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  Strona, jak widzicie wciąż ta sama, bo po co zmieniać idealny projekt. Dla mnie grafika, z racji wykonywanego zawodu jest bardzo ważna. I choć większość z was wchodzi tylko raz w życiu na nią, tylko po to by kliknąć w link z RSSem (jest na samym dole jak co), to ja lubię ładne ikonki, ładne obrazki i stylowe dodatki. A że szaro jest i ponuro – cóż – taki mam styl…

  Zatem zapraszamy na sezon ósmy. Co przyniesie, to pokaże przyszłość, ale mam kilka dobrych zaległych odcinków, ale i też kilka nowych, świeżych pomysłów, które mogą przypaść nie tylko mi do gustu. I tyle, po co więcej pisać, przecież to jest strona podcastu, a tu się mówi i słucha tylko…

  888NTDO-NOWA-IKONKA-px500-434

COMMENTS

0 Responses to A my gramy dalej…

Bear